לינה לקבוצות בצפון

אם החלטתם לצאת לטיול כקבוצה בצפון, אז דבר ראשון כיף לכם! דבר שני, בחרתם חכם. להגיע לצפון למספר שעות ולחזור הביתה בסיומו של יום, זה חבל, מהסיבה הפשוטה, שלא ממש מספיקים לעשות יותר מדי. צפון הארץ הוא אזור כל כך עשיר, עם אין ספור מקומות ואטרקציות שכדאי מאוד ומומלץ להישאר לפחות לילה אחד, על מנת שבבוקר למחרת ניתן יהיה להמשיך את הטיול. אין כמו להתעורר בבוקר למזג האוויר של הצפון, לריחות ולירוק שבטבע, לאכול ארוחת בוקר טובה, ולהתחיל יום נוסף גדוש בחוויות וזכרונות לעתיד. לינה בצפון גם מאפשרת לכם ליהנות ממספר עולמות רב, ונותנת לכם את האופציה לחלק את הימים לסוגים שונים של טיולים. למשל, ביום הראשון תתמקדו בסדנאות וביום השני תקחו חלק באטרקציות אקסטרים. יש כל כך הרבה מה לעשות, שפשוט חבל לחזור הביתה!

אם כך, נשאלת השאלה, היכן ישנים בלילה? החדשות הטובות הן, שהצפון ערוך לאלפי מבקרים ומאפשר אופציות לינה שונות, מבתי מלון ועד קמפינג בטבע. החכמה היא לדעת באיזה אזור אתם רוצים לטייל, וכמובן מה האופי של חברי הקבוצה. האם הם רוצים לישון על מיטה בצימר מפנק, או שלפרוש שק"ש בתוך אוהל, עושה להם את זה יותר?

אופציות ללינה בקבוצות:

צימרים

על הצימרים בצפון באמת שאין צורך להרחיב. כולם מכירים ויודעים את רמת הפינוקים שאפשר לקבל בצימרים כפריים.

ארוחת בוקר טעימה, חדרים מאובזרים ובדרך כלל, גם שטח גדול בו אפשר בערב לשבת כל חברי הקבוצה, לעשות על האש, להעלות חוויות מהיום המעשיר שחוויתם, ולהינות מחברתם של חברי הקבוצה. את הצימרים חשוב לסגור מראש, על מנת לתאם עם בעלי הצימר את כמות החדרים והאנשים שיגיעו.

הרי אתם לא רוצים כקבוצה, להתחיל להתפצל בין הצימרים השונים באזור. לכן חשוב מאוד כי הצימר יוכל לאכלס את כל חברי הקבוצה.

אתרי קמפינג וחניוני לילה- אם אתם אנשי טבע ורוצים לראות דבר ראשון שאתם מתעוררים את השטח בו אתם נמצאים, את הנוף והצבעים שהוא מספק, קמפינג בהחלט יכול להיות הפתרון עבורכם.

במקומות רבים בצפון ניתן למצוא אתרים, שכל ייעודם הוא לאפשר למטיילים לפתוח אוהל ולהעביר לילה בצורה לא שגרתית. אתרים רבים מאובזרים גם בשירותים, שירותי שמירה ועוד.

מלונות

בצפון כמובן ניתן למצוא גם מלונות רבים שישמחו לאכלס אתכם בזמן שהייתכם. המלונות פרושים לכל אורך הצפון, וסביר להניח שלא משנה באיזה אזור תטיילו, יהיה בית מלון שישמח לקבל את הקבוצה שלכם. כמובן שמדובר במלונות מודרניים, נקיים, ברמה גבוהה ומאובזרים בכל האביזרים שאתם צריכים.

בשירותי תיירות, נשמח לעזור לכם לגבש את ההחלטה ולדאוג לקבוצה שלכם למקום לינה בערב. על סמך התקציב והרצונות שלכם, ניצור קשר עם הספקים הרבים שאנו עובדים איתם, נבצע עבורכם את בדיקת העלויות השונות ונמצא לכם את המקום האידיאלי, במחיר המשתלם ביותר, על מנת שאתם והקבוצה שלהם תיהנו מלילה נעים לפי הדרישות שלכם.