סדנאות בצפון

לא משנה באיזו תקופה של השנה, גם אם מדובר בחודשים החמים של הקיץ או בתקופות הקרות של החורף, הצפון הוא תמיד מקום שמומלץ ביותר לבקר בו. השקט, הרוגע, הצבעים והאווירה המהפנטת שלו, הופכים את אזור הצפון ליעד מבוקש ביותר, אותו פוקדים אין סוף מטיילים בשנה. בין אם עושים טיולים ליום אחד על מנת לטייל בשטח, ליהנות מאטרקציות ספציפיות או להתארח למספר ימים בצימר כפרי ומפנק, תמיד יש מה לעשות באזור. אחד האפיקים שמושכים אליו מספר מטיילים גדול בכל שנה, הוא נושא הסדנאות. בצפון ניתן למצוא מגוון רחב של סדנאות, שכל מטרתם להעביר לאנשים שמגיעים אליהם את הזמן בנעימים ולהעשיר אותם מבחינה רוחנית.

 

סדנאות בצפון שכדאי לשים אליהם לב כשמגיעים לטיול באזור:

 

סדנת גבינה:

במהלך הסדנה, אנו עושים סיור במשק עיזים, משק כבשים וכמובן משק פרות. המשתתפים בסדנה ייהנו מהעשרת הידע, שכן הם מקבלים הסברים מקיפים על כל חיה ואופן החליבה שלה, רואים את התנאים ואת המקומות בהם מגדלים אותן וכמובן שמתמקדים בתהליך הכנת הגבינות. מדובר בחוויה מעשירה, מהנה, משעשעת וטעימה. הסיור כולו מתמקד באומנות הגבינות, החל מהשלב הראשוני ועד לשלב הייצור. אם אתם חובבי גבינות, זאת הזדמנות נפלאה לראות במו עיניכם, כיצד מתבצע התהליך וכמובן ללמוד ממנו.

 

סדנת שוקולד:

כמה אנשים אתם מכירים שלא אוהבים שוקולד? סביר להניח שמעט מאוד, לכן אתם תשמחו לדעת שבצפון מתקיימות סדנאות שוקולד, בהם מקבלים הסבר על אופן ההכנה, התהליך ועוד. יותר מכך, הבונוס הגדול בסדנאות השוקולד, הוא שהמשתתפים הם חלק פעיל לכל עניין ודבר, ולאחר ההסברים מתחילים להכין במו ידיהם את השוקולד.

 

סדנת סושי:

אם לפני כמה שנים הסושי היה טרנד שחדר לישראל בסערה, כיום כבר מדובר במאכל לגיטימי וחלק מהיום יום של רבים מאתנו. לא עוד טרנד לוהט אלא ארוחה שגרתית לחלוטין. בסדנאות הסושי המפנקות שמתקיימות בצפון ונשמח לקחת אתכם אליהם, מקבלים הסברים על מקור הסושי והמשמעויות שלו, וכמובן שלא נשארים לעמוד מהצד וגם מכינים את הרול שעושה לכם את זה.

 

סדנת אלכוהול:

חופש בלי אלכוהול זה לא חופש, נכון? סדנת האלכוהול היא מהסדנאות הצבעוניות והכפיות ביותר שניתן למצוא בצפון. מדובר בסדנה מעשירה, שרגע לפני שתופסים בה ראש, עוברים תהליך מלמד שמסביר למשתתפים בסדנה על מהו אלכוהול, מהי ההיסטוריה של המשקה המשכר, סוקרים סוגים שונים של אלכוהול ומלמדים כיצד מכינים אותם, מהו תהליך הייצור ועוד פרטים שלא תוכלו לשכוח גם אחרי שתתחילו ללגום. סדנת האלכוהול, מתבצעת תוך כדי מוזיקת רקע שתורמת לאווירה, באנרגיה כיפית ומשחררת והקפדה על הפעלת הקהל, שהופך לחלק אינטגרלי מכל התהליך. סדנת אלכוהול היא לא רק סדנה, סדנת אלכוהול היא מסיבה.

 

 

קיימים עוד סוגים רבים של סדנאות בצפון. כפי שניתן לראות, מעבר לצימרים ונוף, יש בצפון אין סוף פעילויות שונות, שמומלץ לעשות כאשר מגיעים לטיול באזור. במידה ומגיעה קבוצה ללילה או יותר, אחת הפעילויות המומלצות, מעבר לטיול באזור, או אטרקציות פיזיות כאלו ואחרות, זה להירשם לסדנה של מספר שעות ופשוט ליהנות מכל הטוב הזה.

 

לנו ברשת תיירות, גישה למקומות האיכותיים ביותר שמבצעים סדנאות, ונוכל לעזור לכם למצוא את הסדנה העדיפה לפי הרצון והדרישות שלכם, תוך הקפדה על בחירת סדנה איכותית, שתעניק לכם ערך אמיתי ותעזור לכם, גם ללמוד תחביב חדש שאפשר לעשות בזמנכם הפנוי וגם תמלא אתכם בהנאה בזמן הטיול.