סיורים מודרכים בצפון

באופן טבעי, אנשים מעדיפים להיות עצמאיים, לפחות בכל הקשור לניהול הזמן שלהם. מרבית האנשים לא אוהבים שאומרים להם לאן ללכת, מתי לעצור, ומעדיפים להיות אחראיים בעצמם ושתהיה להם היכולת לשלוט על מהלך היום שלהם. הדבר תקף עוד יותר, כשאנחנו מדברים על ימי חופש.

הרי מי רוצה, כשהוא יוצא לטיול, שיהיה לו מישהו על הראש שינהל לו את הזמן? הבעיה בגישה הזאת, היא שאדם שמגיע לטייל במקום מסויים, פעמים רבות לא ידע להפיק ולנצל את המיטב מטיול בשטח לא מוכר.

אם יצא לכם פעם לטייל בחו"ל באופן עצמאי, ולקחת סיור מודרך של כמה שעות, אתם בוודאי יודעים שיש הבדל בין לטייל לבד לבין טיול עם מדריך. לפתע מגלים דברים שלא ידעתם, לומדים דברים חדשים, וגם מגיעים למקומות, שכנראה לבד לא היה ניתן להגיע אליהם.

בכל הקשור לטיול בצפון, העיקרון הוא דומה. גם אם אתם מרגישים שיהיה לכם קל יותר להתמצא במרחב, כי הרי אתם בסופו של יום, נמצאים בארץ, סיורים מודרכים בצפון מעניקים ערך מוסף עצום. סיורים מודרכים עוזרים לכם לנצל את הזמן בצורה יעילה יותר, וגם מעשירים אתכם.

סביר להניח שאם תעשו מסלול כלשהו לבד ואחר כך תעשו אותו שוב עם מדריך, שלוקח אתכם בדרכים מסקרנות, מסביר לכם על ההיסטוריה של המקום ונותן קונטקסט למה שאתם רואים, החוויה הכללית שלכם תשתנה מקצה לקצה. זאת לא חכמה לבחור יעד וללכת לטייל בו רק בשביל לראות נוף. אם כבר החלטתם שאתם יוצאים לטיול, תפיקו ממנו את המרב. תלמדו דברים חדשים ותיהנו מהדרכה של מישהו מקצועי, שידע לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים.

זה יכול להיות שביל מסוים, טיול רגלי, טיול ג'יפים, או כל סוג אחר של סיור. אתם יכולים לבחור משהו נקודתי, או להיעזר בשירותיו של מדריך למשך יום שלם. העיקר שתצליחו לנצל את הזמן, לראות כמה שיותר ולספוג מידע חדש שיעשיר אתכם ואת שאר המשתתפים בסיור.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

אחרי תיאום ציפיות מראש, בו תספרו לנו בדיוק באיזה אזור בצפון תרצו לטייל, כמה זמן אתם מקדישים לסיור, מה הדברים שחשובים לכם, מה באמת מעניין אתכם, אנחנו נחבור למדריכים שאנו עובדים איתם, וביחד נגבש עבורכם סיור עם ליווי צמוד. אנחנו והמדריך נדאג שתמקסמו את הזמן ותקבלו כמה שיותר מהסיור. תלמדו, תחשפו למקומות חדשים ועוד.

ברשת תיירות יש לנו ניסיון רב בסיורים מודרכים בצפון, והיתרון שלנו, הוא שאנו עובדים מול המדריכים המקצועיים והאדיבים ביותר בתחום.

כאלה שלא משתעממים לרגע ממה שהם עושים ואוהבים ללמד על ההיסטוריה של המקומות שתגיעו אליהם, כמו למשל: סיור בואדיות, טיולים שהדגש בהם הוא טבע, הכרת ארץ ישראל הישנה ועוד רבים וטובים.

את סוג הסיור אתם בוחרים, על סמך אופציות שנשמח לשתף אתכם בהן. אם אתם כבר יודעים מראש לאיזה אזור בצפון אתם רוצים להגיע, שתפו אותנו. אם לא, נשמח לייעץ לכם ולספר לכם על כל האופציות הקיימות, כמובן בהתאם למגבלות כאלו ואחרות. את הסיור המודרך נתאים כמובן למשתתפים, ונדאג שהוא יהיה מתאים לכל חברי הקבוצה, או בני המשפחה.

הצפון הוא אזור בו יש כל כך הרבה מה לראות ומקומות לטייל בהם, שהחוויה שלכם מובטחת. הבחירה הסופית ביחד ולוחות הזמנים, יעברו כמובן לאישורכם, ונצא לדרך לאחר קבלת אור ירוק מכם.

תשאירו לנו לטפל בכל האלמנטים השונים, אתם רק צריכים לדאוג להצטייד בנעליים נוחות, מצלמות ורצון ללמוד דברים חדשים, לראות נופים משגעים וליהנות.